Шановні оптові клієнти компанії Тарімус Групп!
Наша компанія ТАРІМУС пропонує вам взаємовигідні умови співпраці – роздрібним магазинам дверей та забудовникам.
Ми швидко та якісно обробимо ваше замовлення, а також доставимо партію будь-якого розміру у строк та без затримок.
З нами легко та приємно працювати. Відповідальність, професіоналізм та якість – ось наші основні засади роботи. Звертайтесь, і ви обов’язково в цьому переконаєтесь. Ми невпинно працюємо над тим, щоб задовольняти потреби будь-яких, навіть найвибагливіших і найзайнятіших клієнтів.
У нас є офіс у місті Вінниця, де ви зможете оглянути продукцію та заодно обговорити всі організаційні питання щодо доставки та оплати оптових партій.
Наші співробітники самі навантажують товар, дбайливо і не пошкоджуючи дверне полотно. Ми якісно пакуємо кожну двері, щоб вона доїхала до свого пункту призначення в ідеальному стані.
Ми доставляємо до будь-якої точки України.
Ми співпрацюємо з підприємствами, різними організаціями та приватними підприємцями.
Доступний ціновий діапазон.
Якщо Ви шукаєте якісні двері за чудовою ціною, то обов’язково звертайтесь до компанії Тарімус групп – ми підберемо для вас ідеальне поєднання ціна-якість. Ми реалізуємо вхідні двері оптом від виробника без посередників і тому наші ціни найкращі, а якість не поступається багатьом іншим.
Для великих оптових замовників ми даємо пріоритетні терміни виконання замовлення, а ціна на продукцію може бути нижчою та обговорюється окремо.
Телефонуйте, домовимось 0673197102.